Ekologiset energiaratkaisut kattavasti

Yhteystiedot


  • Puhelinnumero
    02-727 5700

  • Sähköpostiosoite
    huolto@huoltojarvi.fi

  • Aukioloajat
    MA-PE 9-17, LA 10-13 (1.6.-31.8. LA suljettu)

  • Osoite
    Kaakelitehtaankatu 2, 24260 SALO

Henkilökunta

Myynti

henkilöstö-arijärvi
Ari Järvi
Toimitusjohtaja
Lämmitysjärjestelmät
ari.jarvi@huoltojarvi.fi
puh. 044 512 3451
henkilöstö-raunoanttila
Rauno Anttila
Myyntineuvottelija
Lämmitysjärjestelmät
rauno.anttila@huoltojarvi.fi
puh. 044 512 3470
henkilöstö-mattisuokorpi
Matti Suokorpi
Myyntineuvottelija
Ilmalämpöpumput
matti.suokorpi@huoltojarvi.fi
puh. 044 512 3421

Lämpöpumppuasennukset ja -huolto

henkilöstö-jukkakankaanpää
Jukka Kankaanpää
Työnjohtaja
jukka.kankaanpaa@huoltojarvi.fi
henkilöstö-kimmokarjunen
Kimmo Karjunen
Lämpöpumppuasentaja
kimmo.karjunen@huoltojarvi.fi
henkilöstö-klauslindholm
Klaus Lindholm
Lämpöpumppuasentaja
klaus.lindholm@huoltojarvi.fi
henkilosto-hannuvuorinen
Hannu Vuorinen
Lämpöpumppuasentaja
hannu.vuorinen@huoltojarvi.fi
henkilosto-ilmarivaisanen
Ilmari Väisänen
Lämpöpumppuasentaja
ilmari.vaisanen@huoltojarvi.fi

Kodinkoneasennukset ja -huolto

henkilöstö-tapiojärvi
Tapio Järvi
Työnjohtaja
Kodinkoneasentaja
tapio.jarvi@huoltojarvi.fi
henkilöstö-esavirtanen
Esa Virtanen
Kodinkoneasentaja
esa.virtanen@huoltojarvi.fi
henkilöstö-tommileino
Tommi Leino
Kylmälaiteasentaja
Kanavapuhdistukset
tommi.leino@huoltojarvi.fi

Rakennuspalvelut

henkilöstö-saulisaarinen
Sauli Saarinen
Kirvesmies
sauli.saarinen@huoltojarvi.fi

LVI-asentaja


Juuso Kivelä
LVI-asentaja
juuso.kivela@huoltojarvi.fi

Yhteistyökumppanit

henkilöstö-mikkovaini
Mikko Vainio
Putkityö Vainio
LVI-asentaja

henkilöstö-pekkayliräisänen
Pekka Yliräisänen
LVI-Asennus Yliräisänen Oy
LVI-asentaja

Myymälä ja toimisto

henkilöstö-maritajuutilainen
Marita Juutilainen
Myymälävastaava
marita.juutilainen@huoltojarvi.fi
henkilöstö-kirsijärvi-anttila
Kirsi Järvi-Anttila
Toimistovastaava
kirsi.jarvi-anttila@huoltojarvi.fi
henkilöstö-koirat
Liinu & Luca
Toimistokoirat
luca@huoltojarvi.fi