Ekologiset energiaratkaisut kattavasti

Yhteystiedot

Salo

Puhelinumero
02 727 5700

Osoite
Kaakelitehtaankatu 2, Salo

Aukioloajat
MA – PE 9 – 17, LA 10 – 13
(suljettu lauantaisin 1.6.-31.8.)

Kaarina

Puhelinumero
044 512 3456

Osoite
Kärrykatu 8, Kaarina

Aukioloajat
MA – PE 10 – 17

Henkilökunta

Myynti

Ari Järvi

Toimitusjohtaja
Lämmitysjärjestelmät
ari.jarvi@huoltojarvi.fi
puh. 044 512 3451

Rauno Anttila

Myyntineuvottelija
Lämmitysjärjestelmät
rauno.anttila@huoltojarvi.fi
puh. 044 512 3470

Lars Sjöblom

Myyntineuvottelija
Aurinko- ja lämmitysjärjestelmät
lars.sjoblom@huoltojarvi.fi
puh. 044 512 3402

Betjäning även på svenska!

Lämpöpumppuasennukset ja -huolto

Jukka Kankaanpää

Työnjohtaja
jukka.kankaanpaa@huoltojarvi.fi

Kimmo Karjunen

Lämpöpumppuasentaja
kimmo.karjunen@huoltojarvi.fi

Klaus Lindholm

Lämpöpumppuasentaja
klaus.lindholm@huoltojarvi.fi

Hannu Vuorinen

Lämpöpumppuasentaja
hannu.vuorinen@huoltojarvi.fi

Ilmari Väisänen

Lämpöpumppuasentaja
ilmari.vaisanen@huoltojarvi.fi

Kodinkoneasennukset ja -huolto

Tapio Järvi

Työnjohtaja
Kodinkoneasentaja
tapio.jarvi@huoltojarvi.fi

Esa Virtanen

Kodinkoneasentaja
esa.virtanen@huoltojarvi.fi

Tommi Leino

Kylmälaiteasentaja
Kanavapuhdistukset
tommi.leino@huoltojarvi.fi

LVI-asennukset

Juuso Kivelä

LVI-asentaja
juuso.kivela@huoltojarvi.fi

Yhteistyökumppanit

Mikko Vainio

Putkityö Vainio
LVI-asentaja

Pekka Yliräisänen

LVI-Asennus Yliräisänen Oy
LVI-asentaja

Myymälä ja toimisto

Marita Juutilainen

Myymälävastaava
marita.juutilainen@huoltojarvi.fi

Kirsi Järvi-Anttila

Toimistovastaava
kirsi.jarvi-anttila@huoltojarvi.fi

Liinu & Luca

Toimistokoirat
luca@huoltojarvi.fi


Tilaa ilmainen energia-arviointi!

Tilaa veloituksetta ja sitoumuksetta energia-asiantuntija kotiisi tai kiinteistöösi arvioimaan lämpöpumppujärjestelmän säästöt!

Tilaa!